Města mého srdce IV.-Atény

1. ledna 2011 v 10:28 | Princess* |  Special
HELLO 
Slibovala jsem vám, že se po chladnějších oblastech jako je Paříž, New York a Londýn vydáme do teplých krajů. A já svůj slib splním! V paměti jsem pátrala po nějakém teplém místu a došla jsem k Aténám. Takže můj další díl bude o městě, které se nachází v Řecku, o Aténách :))
Do Řecka letíváme pravidelně s tátou, ale vždy na jiné místo. Byli jsme i na Krétě (minulý rok, bylo tam opravdu krásně). Ne že bych v Aténách strávila celou dovolenou, byli jsme tam jenom na celodením výletě. Bylo tam šílené horko-snad 40°C ale bylo to tam moc faj.
Byli jsme na památce jménem Akropolis, která se nachází na kopci. Takže jsme byli úplně na vrchu Atén a vařili jsme se v oblacích :D Bohužel jsem se na památku nemohla tím horkem ani sosutředit :/ Tak snad příště. Na konci dne jsem byla úplně vděčná, že jsem mohla vlézt do autobusu s klimatizací! Ale bylo to fájn :))* No co dodat, Atény jsou krásné město. Město plné starých památek spojených s různými pověstmi. Mám strašně ráda Řecké pověsti, i když většinou nadávají ani smysl!
Zprotivily se mi, když jsme je měli číst ve škole dvakrát jako povinnou četbu! Ale toto město můžu doporučit, ale návštěvu si naplánujte v tu dobu, kdy nebude takové horko! ;)) A teď nějaké fotky!

The Main Advantages of Greek Islands For July Holiday

Breathtaking Photos of Europe | Golberz.Com

VÍCE CČ ;)

Αθήνα: Η τρίτη πιο βρώμικη πόλη της Ευρώπης

Parthenon, Athens, Greece

studiVZ | Fotoalbum

Earth Hour 2009 - The Big Picture - Boston.com

Příště nakoukneme do vzdáleného města ;) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Em Em | Web | 1. ledna 2011 v 13:36 | Reagovat

Řecko je celé nádherné ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama